menu

Deski tarasowe

Możliwość urządzania śniadań czy grilli na tarasie to niezwykły komfort. Wygoda użytkowania i trwałość tarasu będą zależały od tego, jakie materiały zostaną wykorzystane do jego konstrukcji. Drewniane tarasy są wybierane najchętniej.

Drewno ma przyjemną fakturę, nie wychładza się jak kamień czy beton i wygląda szlachetnie, a z wiekiem dodatkowo nabiera charakteru. Aby uzyskać taki efekt, wybierz odpowiednie deski tarasowe. 

U nas możesz zamówić deski tarasowe systemowe, wykończone na pióro-wpust lub profilowane w dowolny inny sposób. Jeśli wolisz samodzielnie dokonać wykończenia, zamów klasyczną tarcicę.

Najbardziej wymagający wybierają u nas deski tarasowe ryflowane. Specjalne żłobienia odprowadzają z tarasu wodę i sprawiają, że trudniej się poślizgnąć na deskach. Poza tym ryflowane drewno tarasowe po prostu świetnie wygląda i nadaje całości nowoczesnego, przemyślanego charakteru. Z uwagi na naturalnie głęboki kolor często do takich zastosowań wybierany jest modrzew. Dodatkowo jest on odporny na wilgoć. Dlatego nawet niepomalowane drewno tego typu na tarasie długo posłuży i będzie z każdym rokiem wyglądało bardziej szlachetnie.